Kompleksowa usługa mikropigmentacji artystycznej, SOFIA BEAUTY LINE

Dane kontaktowe

Zofia Nowak MIKROPIGMENTACJA I MEZOTERAPIA SWISS COLOR® 606-613-494 kontakt@makijaz-permanentny.info

Kontakt

SOFIA BEAUTY LINE Zofia Nowak MIKROPIGMENTACJA I MEZOTERAPIA SWISS COLOR® ul. Spadzista 13, 41-200 Sosnowiec N: 50° 16' 14" E: 19° 9' 50"
Tel: 606-613-494 Email: kontakt@makijaz-permanentny.info NIP: 644-320-76-60

 

 

DOJAZD I PARKING

 

Specjalnie dla naszych klientów wyznaczyliśmy 2 miejsca postojowe w zatoczce przy gabinecie i oznaczyliśmy je tablicą informacyjną. PROSIMY PARKOWAĆ TYLKO NA WJAZDACH OZNACZONYCH TABLICĄ. Wjazdy położone poniżej stanowią odrębną nieruchomość, prosimy na nich nie parkować.

 

  

 

 

 

 

 

 BON UPOMINKOWY

  

Podarowanie bliskiej osobie upominku w postaci zabiegu to CZĘSTO ZACHĘTA DLA NASZEJ CÓRKI, MAMY CZY BABCI DO ROBIENIA CZEGOŚ DLA SIEBIE, DO BYCIA PIĘKNIEJSZĄ, ZDROWSZĄ I SZCZĘŚLIWSZĄ.

Imienne bony upominkowe na zabiegi makijażu permanentnego i mezoterapii są do odbioru w gabinecie po wcześniejszej TELEFONICZNEJ REZERWACJI. Ceny zgodne z cennikiem.

 

 

 

 

 

 

TERMINY ZABIEGÓW

Zapisy terminów przyjmujemy tylko telefonicznie. Jeżeli nie możemy odebrać, zawsze oddzwaniamy. W przypadku rezygnacji z ustalonego terminu bardzo prosimy o wcześniejsze powiadomienie.  Osoby, które bez powiadomienia rezygnują z terminu, tracą przywilej bezpłatnej rezerwacji.
 

SZKOLENIA

Zabiegi wykonywane SOFIA BEAUTY LINE nie mają charakteru pokazów czy szkoleń doskonalenia zawodowego. Naszym klientom udzielamy szczegółowej i rzetelnej informacji dotyczącej kwestii dla nich istotnych. Natomiast nie prowadzimy działalności informacyjnej i szkoleniowej dla osób pracujących lub zainteresowanych zawodem. Cieszymy się, że stanowimy inspirację, ale zachęcamy do własnej inwencji twórczej, pracy artystycznej oraz czerpania wiedzy fachowej z instytucji będących uprawnionymi podmiotami szkoleniowymi w kraju i zagranicą. 

W przypadku makijażu permanentnego prowadzenie kursów bez szczegółowej wstępnej selekcji kandydatów jest wysoce nieetyczne. Prosimy o niekierowanie zapytań.

 

ZAKUPY GRUPOWE, AKCJE PROMOCYJNE

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami promocyjno-reklamowymi na zasadzie masowo wykonywanych zabiegów, gdyż uważamy to za działania ze szkodą dla naszych klientek. Prosimy o niekierowanie zapytań ofertowych.


UWAGA

Jeśli spotkasz zdjęcia makijażu permanentnego będące własnością SOFIA BEAUTY LINE (opatrzone znakiem wodnym) wykorzystywane w innych salonach lub w internecie poza stroną internetową www.makijaz-permanentny.info, bądź też rozpoznasz makijaż wykonany w SOFIA BEAUTY LINE wykorzystywany przez osoby trzecie do promowania świadczonych przez siebie usług, prosimy o informację. Czeka nagroda.