Kompleksowa usługa mikropigmentacji artystycznej, SOFIA BEAUTY LINE

Kształtowanie wizerunku

 

Piękna twarz to wizytówka kobiety. Świetny wygląd jeszcze do niedawna był luksusem, na który mogły sobie pozwolić gwiazdy filmowe, korzystając z kosztownych porad stylistów. Przeważającej większości kobiet pozostaje wertowanie kolorowych czasopism, wymiana poglądów na forach internetowych lub oglądanie coraz bardziej popularnych programów telewizyjnych, pokazujących spektakularne metamorfozy. Wiele z Pań zastanawia się jednak: „Jaki mam rodzaj cery i jak powinnam ją pielęgnować? Jak wykonać makijaż? Jaki mam typ urody? Jaki kształt twarzy? Jak najlepiej podkreślić oczy?”. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań najlepiej otrzymać od specjalisty, osoby, która spojrzy obiektywnie na twarz i użyje całej swojej wiedzy, żeby wydobyć z niej piękno.

 

Chcesz coś zrobić tylko dla siebie? U nas możesz zadbać o swoją twarz pod każdym względem korzystając z:

 

 

  • zabiegów makijażu permanentnego - długotrwale modelujących powieki, brwi, usta
  • zabiegów naprawczych nieudanych pigmentacji
  • zabiegów mezoterapii stymulujących i poprawiających stan cery z problemami: starzenia, przesuszenia, wrażliwości, łojotoku, rozszerzonych naczyń, przebarwień, blizn  
  • doradztwa z zakresu wizażu, kosmetyki, makijażu
NASZĄ WADĄ JEST TO, ŻE NIE WYKONUJEMY KAŻDEGO ZABIEGU. NIE ZDZIW SIĘ JEŻELI ODRADZIMY CI COŚ LUB WRĘCZ ODMÓWIMY WYKONANIA.
NASZYM ZADANIEM JEST WSKAZAĆ TEN ZABIEG, KTÓRY JEST CI NAPRAWDĘ POTRZEBNY I WYKONAĆ GO W TAKI SPOSÓB, ŻEBYŚ BYŁA Z NIEGO DŁUGO  ZADOWOLONA.

Jeżeli z różnych przyczyn zraziłaś się do korzystania z usług kosmetycznych, przyjdź, postaramy się to zmienić, tak, żebyś mogła cieszyć się w pełni swoją urodą i pokazać wszystkim jaka jesteś piękna.

Specjalinie dla naszych klientek wprowadziliśmy w gabinecie tylko takie zabiegi, które potrafimy wykonać są skutecznie, pięknie i bezpiecznie. Staranność, precyzja, uwaga oraz dłuższy czas poświęcony na wykonanie zabiegu przekłada się na konkretne efekty.

 

 

Modelowanie rysów twarzy w SOFIA BEAUTY LINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Piękna twarz to wizytówka kobiety.  Świetny wygląd jeszcze do niedawna był luksusem, na który mogły sobie pozwolić gwiazdy filmowe,
[R1]  korzystając z kosztownych porad stylistów. Przeważającej większości kobiet pozostaje wertowanie kolorowych czasopism, wymiana poglądów na forach internetowych lub oglądanie coraz bardziej popularnych programów telewizyjnych pokazujących spektakularne metamorfozy. Wiele[R2]  z was zastanawia się jednak: Jaki mam rodzaj cery i jak powinnam ją pielęgnować? „Jak wykonać makijaż, żeby najlepiej podkreślał właśnie moją buzię? Jaki mam typ urody? Jaki kształt twarzy? Jaką kreskę mam malować, a może wybrać cienie?” Odpowiedzi na te i wiele innych pytań najlepiej otrzymać od specjalisty, osoby,[R3]  która spojrzy obiektywnie na twarz i użyje całej swojej wiedzy,[R4]  żeby wydobyć z niej piękno. 


 

 [R1]dodać przecinek

 

 [R2]<BR> przed tym słowem

 

 [R3]przecinek

 

 [R4]przecine
k