Kompleksowa usługa mikropigmentacji artystycznej, SOFIA BEAUTY LINE

O firmie

Zobacz również

Dane kontaktowe

Zofia Nowak MIKROPIGMENTACJA I MEZOTERAPIA SWISS COLOR® 606-613-494 kontakt@makijaz-permanentny.info

Urządzenie

 

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia do pigmentacji kosmetyczno-medycznej szwajcarskiej firmy SWISS COLOR®. Spełnia ono wymogi najwyższej jakości, precyzji i lekkości rysunku oraz absolutnej higieny i bezpieczeństwa zabiegu. Jednorazowe higieniczne moduły, pakowane w warunkach laboratoryjnych, wyposażone są w igły ze stali chirurgicznej, co zapewnia całkowitą sterylność zabiegu. Odłączenie modułu od rączki powoduje automatyczne chowanie się igły do modułu, co jest gwarancją bezpieczeństwa. Odczucia dyskomfortu podczas zabiegu oceniane są jako minimalne. Delikatna praca urządzenia niezbędna do pigmentacji w obrębie twarzy sprawia, że czas trwania zabiegu jest wydłużony.

 

Obecnie wiele tanich urządzeń do makijażu permanentnego to tak naprawdę proste maszynki do tatuażu, które pracując w ekspresowym tempie, pozostawiają na skórze ciężki rysunek o grubych liniach, pozbawiony precyzji i dokładności. Wykonane z tanich komponentów powodują nieodwracalne uszkodzenia, szarpiąc  skórę, pozostawiając blizny oraz utrudniając lub uniemożliwiając kolejne mikropigmentacje.

 

Poniższe zdjęcia obrazują porównanie bezpiecznej technologii efektywnego nakłucia zastosowaną w urządzeniu SWISS COLOR® (po lewej) z efektem pracy metodą ręczną (piórkową) oraz tanimi urządzeniami (po prawej).

 

Urządzenie SWISS COLOR             |    Piórko, tanie urządzenia elektroniczne

 

Powiększenie 10x

 

Powiększenie 70x

 

Powiększenie 220x