Kontakt

SOFIA BEAUTY LINE Zofia Nowak

MIKROPIGMENTACJA I MEZOTERAPIA SWISS COLOR®
ul. Spadzista 13, 41-200 Sosnowiec

Numer konta:
PKO BANK POLSKI
66 1020 2498 0000 8302 0430 7732

DOJAZD I PARKING

Specjalnie dla naszych klientów wyznaczyliśmy miejsce postojowe w zatoczce przy gabinecie i oznaczyliśmy je tablicą informacyjną. Wjazdy położone poniżej stanowią odrębną nieruchomość, prosimy na nich nie parkować.

BON UPOMINKOWY

Podarowanie bliskiej osobie upominku w postaci zabiegu to CZĘSTO ZACHĘTA I MOTYWATOR, TAKI PIERWSZY KROK DLA NASZEJ CÓRKI, MAMY CZY BABCI DO ROBIENIA CZEGOŚ DLA SIEBIE, DO BYCIA PIĘKNIEJSZĄ, ZDROWSZĄ I SZCZĘŚLIWSZĄ.

Imienne bony upominkowe na zabiegi makijażu permanentnego i mezoterapii są do odbioru w gabinecie po wcześniejszej TELEFONICZNEJ REZERWACJI. Ceny zgodne z cennikiem.

TERMINY ZABIEGÓW

W SPRAWIE ZAPISÓW PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

UDZIELAMY BEZPŁATNYCH KONSULTACJI W CELU ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEGO BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGU

 

PRIMUM NON NOCERE

Po pierwsze nie szkodzić. Ta zasada i wysokie standardy higieniczno-sanitarne od 10 lat obowiązywały w naszym gabinecie. Dziś nabiera to jeszcze większego znaczenia. Dziś podejmujemy skuteczne działania by nasze klientki nie musiały wybierać pomiędzy pięknem, a zdrowiem. Wysoka jakość naszych zabiegów to gwarancja zadowolenia i piękna naszych klientek. A piękno ma ogromny wpływ na stan psychiki, poprawia nastrój działa przeciw-depresyjnie, stymuluje wydzielanie się endorfin, poprawia odporność. To skuteczne lekarstwo na

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zaostrzyliśmy w gabinecie standardy bezpieczeństwa higieniczno-sanitarne ponad powszechnie panujące w Polsce normy.

Poza szczegółowymi procedurami najważniejsze założenia to:

 • podczas wstępnej konsultacji telefonicznej otrzymacie Państwo instrukcję dotyczącą odpowiedniego zabezpieczenia i przygotowania
 • w gabinecie będzie przyjmowana maksymalnie 1 osoba dziennie
 • przyjmowane będą tylko osoby zdrowe
 • gabinet będzie wietrzony i dokładnie dezynfekowany
 • specjalista wykonujący zabiegi będzie w odzieży i specjalnej masce ochronnej.

W razie jakiegokolwiek pogorszenia samopoczucia bardzo prosimy o wcześniejsze odwołanie wizyty.

Informujemy, że czas oczekiwania na zabieg może się wydłużyć, decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

 

SZKOLENIA

Zabiegi wykonywane SOFIA BEAUTY LINE nie mają charakteru pokazów czy szkoleń doskonalenia zawodowego. Naszym klientom udzielamy szczegółowej i rzetelnej informacji dotyczącej kwestii dla nich istotnych. Natomiast nie prowadzimy działalności informacyjnej i szkoleniowej dla osób pracujących lub zainteresowanych zawodem. Cieszymy się, że stanowimy inspirację, ale zachęcamy do własnej inwencji twórczej, pracy artystycznej oraz czerpania wiedzy fachowej z instytucji będących uprawnionymi podmiotami szkoleniowymi w kraju i zagranicą.
W przypadku makijażu permanentnego prowadzenie kursów bez szczegółowej wstępnej selekcji kandydatów jest wysoce nieetyczne. Prosimy o niekierowanie zapytań.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA I PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH.

 1. Administratorem podanych danych osobowych jest  Sofia Beauty Line z siedzibą w Sosnowcu (41-200) ul. Spadzista 13, NIP 6443207660, e-mail: kontakt@makijaz-permanentny.info, tel. 606613494. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania zabiegu kosmetycznego.
 2. Dane osobowe w postaci wizerunku miejsc objętych zabiegiem mogą być pokazywane w celach demonstracyjnych i  przetwarzane za pośrednictwem strony www.makijaz-permanentny.com.pl oraz  będą przechowywane jako dokumentacja zabiegowa w siedzibie Sofia Beauty Line bez żadnych opłat na podstawie zgody na wykonanie  zabiegu.
 3. Dane osobowe w postaci rozpoznawalnego wizerunku całej twarzy będą przetwarzane w celach promocyjnych działalności Sofia Beauty Line tylko na podstawie udzielonej przez Państwa osobnej zgody (art.6 ust.1.lit a RODO).
 4. Dane osobowe przechowywane będą przez 5 lat jako dokumentacja zabiegowa w siedzibie Sofia Beauty Line bez żadnych opłat na podstawie zgody na wykonanie zabiegu.
 5. Wszystkie dane osobowe mogą być przetwarzane w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Sofia Beauty Line, którym jest obrona ewentualnych roszczeń (art.6 ust 1 lit f RODO).
 6. Podanie danych jest dobrowolne.
 7. Dane osobowe w postaci wizerunku będą udostępniane podmiotowi współpracującemu z Sofia Beauty Line w celu świadczenia usług hostingu strony internetowej.
 8. Dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu będą przetwarzane w celach marketingowych za pośrednictwem strony internetowej www.makijaz-permanentny.com.pl . panel referencje, kontaktu  za pośrednictwem poczty elektronicznej - kontakt@makijaz-permanentny.info, kontaktu SMS  i telefonicznego
 9. Wszystkie dane osobowe będą przechowywane w siedzibie Sofia Beauty Line  z siedzibą w Sosnowcu 41-200, ul. Spadzista 13.
 10. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może nastąpić drogą elektroniczna na adres mail: kontakt@makijaz-permanentny.info lub poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres siedziby Sofia Beauty Line Sosnowiec 41-200, ul. Spadzista 13.
 11. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, ma także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

UWAGA

Jeśli spotkasz zdjęcia makijażu permanentnego będące własnością SOFIA BEAUTY LINE (opatrzone znakiem wodnym) wykorzystywane w innych salonach lub w internecie poza stroną internetową www.makijaz-permanentny.info, bądź też rozpoznasz makijaż wykonany w SOFIA BEAUTY LINE wykorzystywany przez osoby trzecie do promowania świadczonych przez siebie usług, prosimy o informację. Czeka nagroda.