Preparaty

Mikropigmenty Swiss Color® IL

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientek pracujemy wyłącznie na najlepszych na świecie, najnowszych szwajcarskich MIKROPIGMENTACH SWISS COLOR® IL oraz SWISS COLOR® OS .

Mikropigmenty Swiss Color® OS

SWISS COLOR® OS

  • spełniają wymogi ResAP (2008)
  • spełniają rozporządzenia farmaceutyczne z kwietnia 2013 w sprawie zawartości niklu
  • każdy składnik pigmentu badany jest na zawartość ewentualnych zanieczyszczeń w niezależnych, akredytowanych laboratoriach
  • wykonane  są z surowców o wysokiej czystości, mieszane w próżni, nie zawierają dodatkowych konserwantów
  • pigmenty o najwyższej czystości, sterylizowane promieniami Gamma
  • są bezzapachowe, wolne od jakichkolwiek konserwantów powodujących alergie
  • wykluczaja ryzyko przeobrażenia się barwnika w skórze w czerwień lub fiolet
  • pigment natychmiast osadza się w skórze, co automatycznie skraca czas zabiegu eliminując uczucie dyskomfortu podczas zabiegu

Barwniki Swiss Color OS nie zawierają szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, PAH = wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych, w tym NDELA = Nitrosodietanolamine!

INDYWIDUALIZACJA KOLORYSTYKI

 

Dobór kolorystyki to najciekawsza i najbardziej twórcza część pracy kolorysty,  sztuka łączenia ze sobą czystych kolorów  z palety – kwintesencja artyzmu i pasji. Ostateczny efekt makijażu jest wypadkową wielu czynników, na podstawie analizy których, tworząc mieszanki pigmentów uzyskiwane są najlepsze efekty kolorystyczne. Paleta barw obejmuje  czystych kolorów o wysokiej sile krycia, zapewniającej równomierne, naturalne odcienie.

Proponujemy kolorystykę makijażu w indywidulanej tonacji, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

MEZOTERAPIA

ZABIEGI PIELĘGNACYJNO-LECZNICZE I ODMŁADZAJĄCE

 

W trosce o twarz – największy skarb kobiety – do pracy podczas zabiegów stosujemy szwajcarskie, oryginalne, pełnowartościowe preparaty, o wysokim stężeniu składników aktywnych, dające spektakularne rezultaty. W trosce o podtrzymywanie efektów zabiegów opracowujemy dla naszych klientek plany pielęgnacyjne oraz zaopatrujemy we właściwe produkty trafiające w indywidualne potrzeby.