Portfolio

JAKOŚĆ WYKONANIA W SOFIA BEAUTY LINE

Prezentowane zdjęcia przedstawiają rzeczywiste prace, fotografie nie były retuszowane komputerowo. Zdjęcia pokazują makijaż permanentny pure (czysty), który jest makijażem korygującym twarz. Większość zdjęć nie posiada żadnych wykończeń, takich jak mascara, cienie, błyszczyk czy podkład.

 

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM

Zdjęcia są opatrzone są znakiem wodnym SOFIA BEAUTY LINE, co oznacza, że przedstawiają rzeczywiste prace i są własnością firmy. Wyjątek stanowią zdjęcia nieudanych makijaży z innych gabinetów. Znak wodny na zdjęciu daje gwarancję autentyczności.

 

Nasze klientki postrzegają nasze zabiegi jako ekskluzywne. W SOFIA BEAUTY LINE makijaż permanentny nigdy nie jest wykonywany od szablonu. Jego kształt dobieramy indywidualnie. Nie zajmujemy się „produkcją taśmową” podobnych twarzy. Zabiegi mezoterapii dają widoczne efekty już po wykonaniu jednego zabiegu, zmarszczki są wyraźnie spłycone, owal  twarzy skorygowany, ujścia gruczołów łojowych oczyszczone, cera jest świeża i matowa, naczynia obkurczone, przebarwienia rozjaśnione w zależności od rodzaju zabiegu. Klientki SOFIA BEAUTY LINE to kobiety o wyszukanym guście, stawiające sobie i innym wysoko poprzeczkę. Często twórcze i lubiące się wyróżniać, a także wybierające dla siebie najlepsze rozwiązania.