Portfolio

PRIMUM NON NOCERE

Po pierwsze nie szkodzić. Ta zasada i wysokie standardy higieniczno-sanitarne od 10 lat obowiązywały w naszym gabinecie. Dziś nabiera to jeszcze większego znaczenia. Dziś podejmujemy skuteczne działania by nasze klientki nie musiały wybierać pomiędzy pięknem, a zdrowiem. Wysoka jakość naszych zabiegów to gwarancja zadowolenia i piękna naszych klientek. A piękno ma ogromny wpływ na stan psychiki, poprawia nastrój działa przeciw-depresyjnie, stymuluje wydzielanie się endorfin, poprawia odporność. To skuteczne lekarstwo na

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zaostrzyliśmy w gabinecie standardy bezpieczeństwa higieniczno-sanitarne ponad powszechnie panujące w Polsce normy.

Poza szczegółowymi procedurami najważniejsze założenia to:

  • podczas wstępnej konsultacji telefonicznej otrzymacie Państwo instrukcję dotyczącą odpowiedniego zabezpieczenia i przygotowania
  • w gabinecie będzie przyjmowana maksymalnie 1 osoba dziennie
  • przyjmowane będą tylko osoby zdrowe
  • gabinet będzie wietrzony i dokładnie dezynfekowany
  • specjalista wykonujący zabiegi będzie w odzieży i specjalnej masce ochronnej.

W razie jakiegokolwiek pogorszenia samopoczucia bardzo prosimy o wcześniejsze odwołanie wizyty.

JAKOŚĆ WYKONANIA W SOFIA BEAUTY LINE

Prezentowane zdjęcia przedstawiają rzeczywiste prace, fotografie nie były retuszowane komputerowo. Zdjęcia pokazują makijaż permanentny pure (czysty), który jest makijażem korygującym twarz. Większość zdjęć nie posiada żadnych wykończeń, takich jak mascara, cienie, błyszczyk czy podkład.

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM

Zdjęcia są opatrzone są znakiem wodnym SOFIA BEAUTY LINE, co oznacza, że przedstawiają rzeczywiste prace i są własnością firmy. Wyjątek stanowią zdjęcia nieudanych makijaży z innych gabinetów. Znak wodny na zdjęciu daje gwarancję autentyczności.

Nasze klientki postrzegają nasze zabiegi jako ekskluzywne. W SOFIA BEAUTY LINE makijaż permanentny nigdy nie jest wykonywany od szablonu. Jego kształt dobieramy indywidualnie. Nie zajmujemy się „produkcją taśmową” podobnych twarzy. Zabiegi mezoterapii dają widoczne efekty już po wykonaniu jednego zabiegu, zmarszczki są wyraźnie spłycone, owal  twarzy skorygowany, ujścia gruczołów łojowych oczyszczone, cera jest świeża i matowa, naczynia obkurczone, przebarwienia rozjaśnione w zależności od rodzaju zabiegu. Klientki SOFIA BEAUTY LINE to kobiety o wyszukanym guście, stawiające sobie i innym wysoko poprzeczkę. Często twórcze i lubiące się wyróżniać, a także wybierające dla siebie najlepsze rozwiązania.